pangu

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Společné akce

Email Tisk
Intenzivní společná cvičení:

Ahojte studenti Pangu Shengong,

někteří z vás projevili zájem si intenzivně a společně s ostatními zacvičit Pangu Shengong. Je to dobrý důvod k setkání a navíc přínos takového cvičení je podstatně větší.

Naplánoval jsem jedno takové společné cvičení na sobotu 14. 7. 2018 od 10:00 do 12:30 v tělocvičně v Orlovně ve Zlíně.   (Adresa: Orlovna, Štefánikova 661, Zlín, naproti Kolektivnímu domu, blízko MHD zastávky Školní).

Zúčastnit se ho může každý, kdo zná pohybovou formu tohoto qigongu. Cvičit se bude podle doprovodu z cédéčka Mr. Ou Wen Weie. Po dopoledním cvičení si zajdeme na společný oběd.

A od 15:00 do 18:30 bude další blok cvičení, kde spojíme Pangu Shengong a Taijiquan do sestavy „Návrat k Taijiquan“, kterou vytvořil náš Mistr Vincent Chu. Zúčastnit se odpoledního bloku můžou opět všichni, ale cvičit se bude ve skupinách: Pangu Shengong a Návrat k Taijiquan (Pangu Taiji).

O cenu za pronájem tělocvičny se podělíme podle počtu účastníků, ale víc jak 100,- Kč za jeden blok to nebude.

Prosím všechny, kteří mají zájem se zúčastnit tohoto společného cvičení a půjdou na společný oběd, aby mi napsali nejpozději do 10.7. kvůli rezervaci míst. ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )